N
áš portál EnergieÚstí.cz se snaží promovat nové projekty, nové impulsy a netradiční cesty. A proto máme velkou radost, že můžeme právě tímto článkem představit novou Fitness a Workout arénu v průmyslovém objektu Armaturky.

V projektu „Fitness by Věra“ se spojuje ukázková obnova původního průmyslového areálu (brownfileds) Armaturky v Ústí nad Labem. Je to další aktivita, která skvěle zapadá do stávající mozaiky služeb. Příklad armaturky je důkazem toho, že oživit staré průmyslové objekty, které již neslouží původním účelům prostě lze. Bez dotací, veřejných pobídek a fondů EU.
V Armaturce, dokonce ve stejné budově, jen o patro víš již sídlí Galerie Emila Filly ,v těsném sousedství je ráj trampolín Jump Ústí,, ale třeba i MotoGarage – restaurace, bar a zastoupení tradiční značky Indian. Za novým tréninkovým centrem stojí Věra Kopecká.

Ahoj Věro, jak dlouho se Fitness a cvičení obecně věnuješ?
Sportu se věnuji od malička, přes gymnastiku, volejbal, fotbal a basketbal jsem se dostala k atletice, na vysoké škole pak k aerobiku. Už na sportovním gymnáziu v Pardubicích jsem věděla, že se sportem chci živit. Fakulta tělesné výchovy a sportu byla jasným krokem k mé seberelizaci.

Proč si se rozhodla otevřít svojí vlastní tělocvičnu?
Tréninkové centrum jsem chtěla vždycky otevřít, je to můj sen, který se pomalinku stává skutečností.Hledala jsem jen ten správný prostor. Hledala jsem dlouho a při první návštěvě
Armaturky jsem věděla, že tohle je ono.

V čem budete jiní? Co jiného proti ostatním v Ústí nabídnete? Možná zkus celý projekt představit, jak velká plocha bude k dispozici, s jakými aktivitami s jakou otvírací dobou a režimem?
V čem budeme jiní? Doufám, že hlavně v přístupu k lidem, skupinové lekce jsou má srdcovka, lidi beru jako rodinu, chci jim pomoci dosáhnout jejich cíle, ať už je jakýkoliv, naslouchám jim. Chci vybudovat komunitu, která spolu nejen cvičí, ale jezdí na víkendy, účastní se různých závodů, navzájem se motivuje a podporuje. Nabídneme certifikované instruktory a osobní trenéry, kteří mají stejnou filozofii co se
pohybu týče, jde nám totiž o kvalitu.

Nebude to běžná posilovna, centrum bude zaměřené na skupinové lekce jako TRX,
INSANITY, FLOWIN, KRUHÁČ, CROSS TRÉNINK, ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ, CVICĚNÍ PRO ŽENY PO
PORODU, CVIČENÍ S DĚTMI.

Lidé ale budou mít možnost si přijít zacvičit i mimo lekce do našeho OPEN GYMu, kde na ně bude čekat 393m2 velká hala plná jednoruček, kettlebellů, medicimbálů, olympijských os, bumper kotoučů, devítimetrového ručkovacího žebříku, shybovacích hrazd, kruhů, lan, expanderů, veslovacího trenažeru, prostě pomůcek, které člověk potřebuje pro kvalitní a intenzivní funkční a kondiční trénink.
Otvírací doba bude od 7 do 20 hodin denně včetně SO+NE.

Kdo další se s tebou na tvém projektu dále podílí? Kdo u Vás bude cvičit?
Velkou podporu mám v rodině, v lidech, co se mnou už nějaký ten pátek cvičí. Instruktory postupně představuji na FB a INSTAGRAMu, těšit se můžete na Klárku Koptovou, Markétu Bacíkovou, Mirka Hotového, Kateřinu Starou. Všichni to jsou profíci ve svém oboru, věřím, že si je lidé zamilují. Pokud lidé budou pořebovat pomoc osobního trenéra, k dispozici budu já, Dita Láblerová.

Budete nabízet nějaké další doplňkové služby, třeba hlídání dětí během cvičení, výživové
poradenství, pronájem ploch pro sportovní kluby pro core trénink atp?
Ano, sama jsem matka dvou malých dětí a vím, jaké to je hledat hlídání, takže hned vedle recepce bude zřízena místnost pro děti. Naším externím pracovníkem je výživová poradkyně Tereza Boháčková, která se mnou úzce spolupracuje, protože je jasné, že strava hraje v dosažení cílů velkou roli. Důvodem, proč jsem hledala tak velkou plochu byla právě myšlenka se nabídnout sportovním klubům. Chtěla bych jim nabídnout nejen možnost pronájmu centra, ale také užší spolupráci se mnou jako kondičním trenérem.

Na jakou skupinu cílíte? jaká bude Vaše cenová politika?
Jsme v Ústí nad Labem, chci, aby centrum bylo dostupné všem, co to myslí s cvičením vážně. Budeme nabízet jednotné vstupné, permanentky 10+2, měsíční členství jak pro skupinové lekce, tak pro OPEN GYM a samozřejmě měsíční PREMIUM členství, ve kterém budete mít možnost navštěvovat centrum neomezeně.

Ty jsi dvojnásobná maminka, je velký problém skloubit práci trenérky, nyní nově i
manažerky s péčí o dvě malé děti?
Musím říct, že slogan jedno dítě, žádné dítě, je opravdu pravdivé 🙂 S příchodem Kačenky se toho hodně změnilo. Naštěstí mám ale skvělého manžela, švagrovou a Klárku, kteří když můžou, tak pomůžou. A pomáhají velmi často. Mou velkou výhodou je, že obě mé ratolesti jsou velcí pohodáři, takže když náhodou hlídání nevyjde, není problém je vzít jak na osobní trénink, tak na skupinovou lekci. Jsou hodní a zabaví se sami 🙂

Portál Energie Ústí přeje Fitness by Věra mnoho úspěchů nejen s novým projektem, chceš
naopak vzkázat něco našim čtenářům?
V Ústí má jistě cenu nejen žít, ale i podnikat, protože nabízí velké možnosti. Budeme moc rádi, když k nám zavítáte a přesvědčíte se sami o našem přístupu k jednotlivci, k tréninku, o naší pozitivní energii, kterou rádi rozdáváme, protože víme, že i úsměv může změnit den 🙂

Rádi vás všechny uvidíme na GRAND OPENINGu 5.5.2018 v 17h , kde pro vás budeme mít připraveny ukázky lekcí, soutěže, šampaňské, jídlo a pití , můžete se těšit na patrony centra, členy českého olympijského týmu bobistu Davia Egydyho a bikrosařku Anetu Hladíkovou a samozřejmě máme pro Vás akční nabídky v podobě zlevněných permanentek a členství.

Během prvního měsíce dostane každý nový zákazník vstup na další lekci zdarma.

Díky vám klientům si můžu začít plnit svůj sen, bez vás by to prostě nešlo a já vám chci dokázat, že i když je mnoho lidí, kteří mě odrazují, tak i v Ústí to s tím správným přístupem jde. Když si totiž za svým snem jdete a pořádně na něm makáte, tak to dokážete.

Publikoval redakce Energie Ústí