V
dnešním článku dáme opět prostor zajímavému projektu z Ústí nad Labem. Poté, co jsme Vám v minulém článku představili Fitness by Věra, tak dnes se dozvíte více o produkční společnosti LDM Production, která přichází na trh s unikátním řešením Vašich eventů.

Zorganizujte event podle vlastních představ se společnosti LDM Production!

Je libo firemní večírek? Nebo snad hudební festival či sportovní utkání? Díky naší produkční společnosti, kterou Vám nyní díky spřátelenému projektu ENERGIE ÚSTÍ můžeme představit, zvládnete organizaci Vašeho eventu bez stresu a starostí. Máme za sebou stovky realizací, na nichž jsme se podíleli, případně je kompletně organizovali. Zkušenosti z organizace firemních večírků, maturitních plesů, svateb, festivalů a akcí jako jsou Hypno Open Air, Magor Race, Stop Zevling Festival či sportovní zápasy futsalového týmu Rapidu zajistí to, že z našich služeb si vybere opravdu každý.

Pomůžeme Vám zorganizovat akci od A do Z, ale v případě potřeby umíme dodat také jednotlivé služby. Nemáte moderátora? Lámete si hlavu se zvukovou aparaturou či doprovodným programem? Chcete špičkové video, ale nevíte kde hledat? Obraťte se na nás a jistě najdeme řešení Vašeho problému.
Kromě spousty spokojených klientů máme také skvělé vztahy s našimi partnery. Jedním z našich partnerů jsou například vývojáři aplikace Happenee, kterou nyní může využít i Vy.

Díky tomuto jedinečnému nástroji budete mít přehled o návštěvnících, s nimiž budete pomocí této aplikace také komunikovat. To znamená, že budete mít k dispozici skvělý nástroj k promování soutěží, partnerů eventu nebo zkrátka jen k rozesílání organizačních informací účastníkům akce.

Častým a základním problémem organizátorů akcí různého druhu je místo konání. I s tímto Vám dokážeme pomoci! Díky spolupráci s nově otevřeným coworkingovým centrem Node5 v Ústí nad Labem můžeme nabídnout nově zrekonstruované prostory k pořádání konferencí, přednášek, veletrhů či firemních večírků.

V našem portfoliu máme další partnerské lokality vhodné pro eventy různého zaměření a rozsahu.
Kontaktujte nás a starosti s organizací Vaší akce můžete hodit za hlavu. 😉

LDM Production
Tomáš Hart

www.ldmproduction.cz
www.naplesy.cz
www.nasvatby.eu
www.e-leven.cz

Publikoval redakce Energie Ústí